15% našich zákazníkov podniká v tomto segmente

Preto poznáme vaše potreby. Naše terminály akceptujú všetky platobné aj stravné karty. Samozrejmosťou je aj riešenie pre eKasa, ktoré naše terminály podporujú. Radi určite využijete aj možnosť prepojenia s viac ako 80 pokladničnými systémami vrátane obľúbeného systému Storyous.

Čo naši klienti oceňujú?

Úzko spolupracujeme s najväčšími výrobcami platobných terminálov na svete - Verifone, Ingenico aj Pax. Podľa vašej aktuálnej situácie vám vyberieme terminál, ktorý bude najvhodnejší pre vaše podnikanie.

Váš nový terminál umožňuje množstvo funkcií. Môžete si nastaviť napríklad možnosť prepitného, na ktoré bude váš zákazník opýtaný po potvrdení sumy jeho útraty. Môžete si u nás tiež vybrať z mnohých variantov rozšírených uzávierok a výtlačkov prehľadov o transakciách. Základná uzávierka na termináli prebieha najneskôr o 22:55, je však možné nastaviť si vlastné časové okno, či urobiť uzávierku ručne. Vaše transakcie môžete denne sledovať prostredníctvom zákazníckeho portálu. Platobné terminály možno nastavovať aj online prostredníctvom Marketplace.

Prečo mať platobný terminál práve od nás?

Akceptujte medzinárodné karty

Naše zariadenia akceptujú všetky platobné karty vrátane American Express či UnionPay.

icon

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výberom správneho terminálu a nastavením služieb. Zaškolíme obsluhu, alebo si terminál môžete nechať poslať kuriérom a inštalovať ho sami pomocou manuálu.

Nemusíte meniť banku

Pokiaľ máte účet v inej banke ako je Slovenská sporiteľňa, nevadí. Vaše peniaze si môžete posielať na akýkoľvek účet v ktorejkoľvek banke.

Laptop

Prepojenie so systémami

Sme kompatibilní s väčšinou rezervačných systémov.

icon

Nonstop technická podpora

Predávame najobľúbenejšie a najspoľahlivejšie terminály na trhu. Pokiaľ si ale s niečím nebudete vedieť dať rady, sme vám k dispozícii 24 hodín denne/7 dní v týždni.

icon

Pridávajte si ďalšie služby

Pridávajte si ľahko ďalšie služby, kúpte si tiež terminál do mobilu alebo vyskúšajte platobnú bránu GP webpay.

S našimi terminálmi môžete prijímať

Visa Mastercard Maestro Diners ClubUnion Payjcb Edenred callio doxx Google Pay Apple Pay