Aktuálne kampane a výhodné ponuky

 • Zmeňte trh platobných terminálov spolu s nami!

  Zažite, ako sa menia technológie v priamom prenose. Premeňte váš mobilný telefón na skutočný platobný terminál. Staňte sa jedným z prvých užívateľov novej aplikácie od Global Payments, ktorá premení mobilný telefón na platobný terminál. Prihláste sa do nášho pilotného projektu a buďte súčasťou revolučnej zmeny platobného trhu na Slovensku!

 • Terminál na 6 mesiacov zadarmo

  Iniciatíva „Slovensko platí kartou“ je spoločnou iniciatívou společnosti Global Payments a Visa. Hlavným cieľom Programu je zvýšenie počtu miest v segmente malých a stredných podnikateľov, v ktorých je možné platiť bezhotovostne a priblížiť tak Slovensko k plne digitálnej spoločnosti. Malí a strední podnikatelia môžu požiadať o dotovaný platobný terminál na 6 mesiacov.

 • Prijímajte platby mobilom a vyhrajte špičkový telefón Samsung!

  Vedia vaši zákazníci o tom, že u vás môžu zaplatiť mobilom? Potom sa môžete zúčastniť súťaže, ktorú organizujeme v spolupráci so spoločnosťou Google. Vylepte si samolepku na viditeľné miesto a pošlite nám fotku. Vyhrať môžete jeden z špičkových telefónov Samsung Galaxy S20FE.

 • Ekasa jednoducho vďaka kompletnému riešeniu 

  Vyriešte svoju povinnosť voči Finančnej správe SR vďaka "all in one" riešeniam, ktoré vám ponúka Global Payments. V ponuke sú tri riešenia - prenosné 3v1 (pokladňa, tlačiareň, platobný terminál) s pokladničným systémom vo verzii MINI; Kombo 1 PRO a Kombo 2 PRO s tabletom a tlačiarňou. Cena od 25 EUR.

   
 • Financujte svoje podnikanie inteligentne!

  Keďže spracovávame platby z vašich obchodov a vieme, ako podnikáte, vieme vám požičať naozaj rýchlo a na čokoľvek. Splácanie je naviazané na vývoj tržieb cez platobný terminál Global Payments a je závislé na vašich obratoch. Vaše peniaze, vaše pravidlá!

Platobné riešenie pre váš business

Prinášame špičkové riešenia pre prijímanie kariet ako v predajniach, tak aj na internete. Poskytneme vám presne to, čo potrebujete pre svoje podnikanie, či už ste veľký obchodný reťazec, alebo malé kvetinárstvo. Sme najväčšia spoločnosť v tejto oblasti, a preto budete mať technologické novinky k dispozícii ako prví.

S našimi terminálmi môžete prijímať

VisaMastercardVisa ElectronMaestroDiners ClubUnion PayjcbSodexoBenefit plusEdenredGoogle PayApple Pay