Check-in bude hotový raz dva

Kúpte si platobný terminál do vášho hotela a vychutnajte si výhody, ktoré vám ponúka. Vďaka spolupráci so spoločnosťou HRS môžete okrem iného váš platobný terminál prepojiť s pokladňou, a tým výrazne urýchliť dobu potrebnú na ich obsluhu. Údaje o platbe tak vaši zamestnanci nebudú musieť ručne prepisovať do terminálu, vďaka prepojeniu sa doňho automaticky prenášajú zo systémov HRS. A vy tak budete mať viac času na starostlivosť o vašich hostí.

Prečo mať platobný terminál práve od nás?

Akceptujte medzinárodné karty

Naše zariadenia akceptujú všetky platobné karty vrátane American Express či UnionPay.

icon

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výberom správneho terminálu a nastavením služieb. Zaškolíme obsluhu, alebo si terminál môžete nechať poslať kuriérom a inštalovať ho sami pomocou manuálu.

Nemusíte meniť banku

Pokiaľ máte účet v inej banke ako je Slovenská sporiteľňa, nevadí. Vaše peniaze si môžete posielať na akýkoľvek účet v ktorejkoľvek banke.

Laptop

Prepojenie so systémami

Sme kompatibilní s väčšinou rezervačných systémov.

icon

Nonstop technická podpora

Predávame najobľúbenejšie a najspoľahlivejšie terminály na trhu. Pokiaľ si ale s niečím nebudete vedieť dať rady, sme vám k dispozícii 24 hodín denne/7 dní v týždni.

icon

Pridávajte si ďalšie služby

Pridávajte si ľahko ďalšie služby, kúpte si tiež terminál do mobilu alebo vyskúšajte platobnú bránu GP webpay.

S našimi terminálmi môžete prijímať

Visa Mastercard Maestro Diners ClubUnion Payjcb Edenred callio doxx Google Pay Apple Pay

Zhromažďovať jednotlivé predautorizácie do jednej

Nový typ predautorizácie, tzv. inkrementálna predautorizácia, umožňuje obsluhe platobného terminálu nadviazať viac predautorizácií do jedného reťazca transakcií a vykonať potom jedno zakončenie predautorizácie pre celý tento reťazec. Rovnako tak umožňuje automatizovane predlžovať platnosť existujúcej predautorizácie, napríklad v prípade prepojenia terminálu s pokladňou.