DCC Rozpoznání karet

Profesionál na trhu

Global Payments je popredný svetový poskytovateľ platobných technológií a softvérových riešení. Vďaka našim technológiám, službám a odborným znalostiam poskytujeme širokú škálu riešení a inovácií, ktoré zákazníkom umožňujú prijímať rôzne typy platieb, a tak efektívnejšie podnikať.

Produkty a služby na mieru

Širokú škálu platobných riešení, teda rôzne typy platobných terminálov a platieb online, si sami vyvíjame. Preto majú naši zákazníci všetky technologické novinky k dispozícii ako prví. GP dokáže uspokojiť akéhokoľvek zákazníka, od malého podnikateľa až po veľké nadnárodné spoločnosti.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Medzinárodné zázemie silnej spoločnosti

Sídlime v Atlante, v americkom štáte Georgia, máme 24 000 zamestnancov a naši zákazníci a partneri sa nachádzajú v 38 krajinách Severnej Ameriky, Európy, Ázie, Tichomoria a Brazílie. Časopis Fortune zaradil Global Payments do rebríčka Fortune 500 Company.

Viac ako 50 rokov skúseností

Za 50 rokov na trhu naša firma nahromadila množstvo cenných skúseností a technologických znalostí. Od roku 1960 sme lídrom na trhu v USA. Naša bývalá materská spoločnosť National Data Corporation sa stala priekopníkom v oblasti spracovania platieb.

DCC Rozpoznání karet