Merchant Portal je zákaznícky webový portál, ktorý sme pre vás vytvorili na každodenné používanie. Poskytuje vám úplný prehľad o všetkých vašich transakciách a platbách, ktoré prebehli cez váš platobný terminál alebo platobnú bránu GP webpay. Dozviete sa tu tiež všetky dôležité aktuálne oznámenia.

Prihlasovacie údaje vám pošleme na e-mailovú adresu uvedenú vo vašej zmluve. Odkaz na prihlásenie nájdete v pravom hornom logu na stránkach www.globalpayments.sk alebo kliknite tu.

V Merchant Portali nájdete rad funkcií, ktoré sú užitočné pre vaše podnikanie, ako napríklad:

  • Zobrazovať si transakcie a platby pre vybrané časové obdobie.
  • Vytvárať súhrny pre vybrané platby, transakcie alebo prevádzky.
  • Triediť údaje podľa platieb, dátumu transakcie, mesta, sumy, terminálov atď.
  • Overovať prijatie transakcií.
  • Nastaviť si avíza podľa vašich potrieb.
  • Vyhľadávať vo finančných údajoch.
  • Analyzovať údaje a exportovať ich napríklad vo formátoch .pdf alebo .xlsx.
  • Spravovať a pridávať používateľov, ktorí môžu vidieť rôzne druhy informácií o vašom obchode (manažéri obchodu, účtovníčky atď.).
  • Získavať dokumenty a návody a aktuálne správy o vašom zákazníckom účte.

 

Vďaka portálu máte nepretržitý prístup k informáciám a flexibilitu, ktorú vám tlačené papierové výkazy neumožnia. Všetky údaje sú každodenne aktualizované a jednotlivé transakcie sú zobrazované vrátane všetkých potrebných detailov. Samotný portál je dostupný nonstop, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Merchant Portal umožňuje používateľovi množstvo spôsobov, ako so svojimi dátami ďalej pracovať. Zoznamy je možné filtrovať nielen podľa obchodného miesta a časového obdobia, ale tiež podľa celého radu ďalších možností. Nastaviť si môžete formát, pravidelnosť či e-mailové adresy, na ktoré chcete výpisy dostávať. Jazyk výpisov sa nastaví automaticky, spravidla v češtine a v angličtine. Vygenerované PDF výpisy budú zároveň uložené v portáli v sekcii Výpisy, kde sú archivované 2 roky. V prípade, že s vašimi dátami pracuje ďalej účtovník, iste ocení možnosť dávkového spracovania vybraných súborov.

Aby ste sa mohli pozrieť na demo verziu nášho zákazníckeho portálu Merchant Portal, nemusíte mať u nás podpísanú zmluvu. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom prihlasovacích údajov nižšie:
Adresa: oms.test.gpe.cz/mportal/index.xhtml
Prihlasovacie meno:: testmerchant
Heslo: 111111