Ponuka platobných terminálov

Základná ponuka platobných terminálov

V našej ponuke sa zameriavame predovšetkým na terminály so širokými možnosťami použitia. A preto v našej ponuke nájdete značky Nexgo a Pax. Potrebujete iné riešenie napríklad samoobslužné terminály? Nie je problém. Ozvite sa nám a pripravíme vám ponuku na mieru.

 

Nexgo N86

Pokladňa, terminál a tlačiareň v jednom. Kompaktný a prenosný platobný terminál s dotykovou obrazovkou. Svojim dizajnom je zameraný na mobilitu a jednoduché použitie v teréne. Môže obsahovať funkcie ako je tlačiareň účteniek, čítačka čipových kariet a široké možnosti pripojenia (Wifi, 4G/LTE a Bluetooth).

Aplikácia GP tom

Jednoduchá aplikácia v mobile. Prijímajte karty kedykoľvek a kdekoľvek. Funguje priamo v telefóne Android s operačným systémom 8.x a vyššie. Umožňuje napojenie na ďalšie aplikácie cez API a ďalšie rozšírené funkcie ako napríklad produktový katalóg, rôzne varianty sprepitného alebo jednoduchú pokladňu.

Pax A920 Pro

Veľký 5.5″ displej, rýchly výkon, vysokokapacitné batérie, integrovaný fotoaparát a to všetko na platforme Android. Terminál sa dobre drží vďaka ergnomickému tvaru a jeho moderný vzhľad osvieži aj vašu prevádzkareň.

Pax A80

Všestranný, prenosný a robustný terminál. Dostatočne flexibilný na to, aby fungoval ako pracovný pult alebo vnútorný prenosný platobný terminál vďaka voliteľnej záložnej batérii. Plná konektivita, ktorá vždy beží na špičkový výkon, znamená, že A80 je spoľahlivým ťahúňom, ktorý bude spracovávať platby bezpečne a rýchlo, a to aj v tých najrušnejších hodinách.

Pax A35

Navrženo pre maloobchod, obchody s módou a väčším reťazcom, ktoré potrebujú rýchly, spoľahlivý a kompaktný nástroj. PAX A35 je maloobchodný PinPad podobný chameleonovi, ktorý dokáže prispôsobiť akému koľvek prostrediu pokladni a zároveň ponúka to najlepšie z technológie Android.

Ako si vybrať ten správny terminál?

Všeobecne sa líšia typom a spôsobom pripojenia, teda mobilný či statický, cez Wifi alebo napríklad SIM kartu. Ak sa v termináloch ešte nevyznáte, radi vám s jeho výberom poradíme. Skvelú službu nerobí len platobný terminál ako zariadenie, ale aj celý rad doplnkových služieb, ktoré k nemu ponúkame. A čo dostanete k našim platobným terminálom naviac?

Marketplace

Online správa vašich platobných terminálov. Za minútu si dokážete zmeniť nastavenie či pridávať ďalšie služby.

Technickú podporu nonstop

Ak budete potrebovať pomoc, sme vám k dispozícii na telefóne 24 hodín denne 7 dní v týždni. Po celej krajine máme skúsených technikov, ktorí u vás budú v priebehu niekoľkých hodín.

Nášho obchodníka k vašim službám

V každom regióne nájdete obchodného zástupcu, ktorý je pripravený riešiť s vami všetky vaše obchodné želania.

Merchant Portal

Najlepší zákaznícky portál, v ktorom nájdete prehľadne všetky informácie o platbách, transakciách a rôzne reporty. Dostupný z počítača aj smartfónu.

Skutočne stabilného partnera

Podnikáme vo viac ako 100 krajinách, ale tunajší trh poznáme dokonale. Garantujeme spoľahlivé a rýchle pripisovanie vašich tržieb na účet a prehľadné výpisy transakcií.

A ešte oveľa viac...

Naše platobné terminály dokážu vďaka softvéru, ktorý si sami vyvíjame, omnoho viac služieb ako len platbu kartou.