Dobite svoj biznis!

Zariadime vám nabíjaciu stanicu priamo pred vašim obchodom, prevádzkou alebo napríklad hotelom. Získajte konkurenčnú výhodu, nových zákazníkov ale aj dodatočný príjem!

Visa logo
Víťaz Visa Awards 2023 v kategórii Inovácia - Najlepší systém na dobíjanie elektromobilov

Získajte konkurenčnú výhodu ako prví
a kúpte si elektrickú nabíjaciu stanicu pre zákazníkov

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo ponúknuť zákazníkom a ešte na tom zarobiť? Určite áno. Máme pre vás riešenie, vďaka ktorému predbehnete konkurenciu. Vybavíme vás nabíjacou stanicou s možnosťou platby cez platobnú bránu alebo platobný terminál. Zatiaľ čo u vás zákazníci nakupujú, jedia alebo napríklad strávia pár nocí, nabijú si u vás svoje vozidlo a vám poplynie ďalší pasívny príjem. Sme prvou firmou na trhu, ktorá vám unikátne riešenie dokáže kompletne zaistiť. Máme pripojených takmer 40% všetkých nabíjacích staníc na Slovensku.

Získajte jedinečnú konkurenčnú výhodu

Vyskúšajte naše riešenie - pripojenie je zadarmo, bez fixných mesačných poplatkov, registrácia a vyskúšanie systému vás nebude stáť žiadne ďalšie náklady!

<< Ako to celé funguje zistíte z nášho videa.

Plug & Play:

Vyberte si platobný terminál pre nabíjacie stanice s okamžitou aktiváciou

Vezmite si od nás komplexné riešenie "Všetko v jednom / All-in-One" a už za pár dní budete môcť jeho výhody využívať naplno.
Získate ďalší príjem z nabíjania elektromobilov a naviac budete v súlade s EU nariadením o infraštruktúre pre alternatívne palivá (AFIR).

Platba na všetky spôsoby

Platby bezkontaktnou kartou, Apple Pay alebo Google Pay. Poskytnite zákazníkom absolútnu platobnú flexibilitu a pohodlie.

Okamžitá digitálna fakturácia

Automatizované generovanie digitálnych faktúr ihneď po nabití. Náš systém to urobí za vás.

Inteligentné dynamické tarify

Optimalizujte ceny pomocou flexibilných taríf. Nastavte si ich podľa času, výkonu alebo typu užívateľa a zarábajte viac.

Viac nabíjačiek, jeden terminál

Ovládajte všetky nabíjačky z jedného centrálneho terminálu, bez ohľadu na jeho umiestnenie, či už vonku alebo vo vnútri, a minimalizujte náklady.

Celý systém bez starostí

Naša intuitívna platforma automatizuje celý proces monetizácie nabíjania, umožňuje vám šetriť čas a sústrediť sa na to, čo je naozaj dôležité.

Kontrola nabíjania cez mobil

Umožnite svojim zákazníkom zistiť v predstihu, koľko za nabíjanie zaplatí a vzdialene sledovať nabíjacie relácie. Upozornenia si môžu zobraziť v prehliadači bez sťahovania aplikácie.

Prehľadná webová aplikácia

Okamžitá správa celej siete nabíjačiek kedykoľvek a kdekoľvek cez jednoduchú a bezpečnú webovú aplikáciu.

Buďte pripravení na budúcnosť

S naším riešením budete pripravení na implementáciu inovatívnych platobných metód vrátane QR voucherov, ktoré sú použiteľné online aj offline.

Vyberte si z dostupných balíčkov

Viac informácií o jednotlivých nabíjačkách nájdete katalógu platobných terminálov.

Single 22 kW

Ideálne riešenie pre menšie hotely, penzióny alebo reštaurácie. Nabíjacia stanica typu AC s jedným konektorom zabezpečí nabitie jedného elektromobilu počas noci. V prípade využitia v reštaurácii môže zákazník počítať s dobitím batérie o 10-20% v rámci jedného obeda.

Cena od 920 € bez DPH

Duplo 2x22 kW

Ideálne riešenie pre bežné hotely a reštaurácie. Nabíjacia stanica typu AC s dvomi konektormi zabezpečí nabitie 2 elektromobilov počas noci. V prípade využitia v reštaurácii môžu dvaja zákazníci počítať s dobitím batérie o 10-20% v rámci jedného obeda.

Cena od 1699 € bez DPH

DC RapidBox 40 kW

Skvelá voľba pre hotely a reštaurácie s možnosťou stredne-rýchleho nabíjania. Nabíjacia stanica typu DC s 1 konektorom zabezpečí plné nabitie elektromobilu už do 2 hodín. Riešenie je samostatne vhodné pre reštaurácie a v kombinácii s AC nabíjacou stanicou aj pre hotely.

Cena od 9900 € bez DPH

Nabíjacia stanica CION Pro s káblom

Nabíjacia stanica s káblom TYP 2, ktorý zaistí dobíjanie všetkých dostupných elektromobilov na európskom trhu.

Verzia Ethernet: 1300 € bez DPH

Verzia Online: 1450 € bez DPH

Nabíjacia stanica CION Pro so zásuvkou

Nabíjacia stanica so zásuvkou TYP 2. Toto prevedenie je vhodné najmä do lokalít, kde hrozí poškodenie alebo krádež pevného kábla. Na pripojenie k nabíjacej stanici sa musí použiť prepojovací kábel, ktorý býva príslušenstvom elektromobilu.

Verzia Ethernet: 1300 € bez DPH

Verzia Online: 1450 € bez DPH

Čo vám môžeme ponúknuť?

Všetko v jednej aplikácii

Podporujeme platenie priamo v aplikácii, a to platby cez platobnú bránu aj v platobnom termináli. Jeden terminál dokáže obslúžiť viac nabíjacích staníc. S registráciou aj bez.

Bezpečnosť je naša priorita

Naše riešenie spĺňa všetky najaktuálnejšie štandardy bezpečnosti pre platby. Máme licenciu pre platobné inštitúcie. Robíme všetko pre to, aby vaše peniaze boli v bezpečí.

Zrýchlili sme platby

Vysporiadanie platby je okamžite po transakcii. Už žiadne ďalšie čakanie na vaše peniaze, na účte ich máte rýchlejšie ako vyberiete z vrecka telefón.

Flexibilný obchodný model

Vaše ceny si určujete a nastavujete vy. My sa postaráme, aby všetko fungovalo. Žiadne mesačné poplatky, transparentná cena 9% z transakcie. Pokiaľ nič nepredáte, nič neplatíte.

Noví zákazníci

Vaša nabíjacia stanica sa objaví v interkatívnej mape, ktorú využívajú tisíce vodičov. Prítomnosť nabíjacej stanice môže významne ovplyvniť rozhodovanie, kde sa práve ubytujú, nakupujú alebo trávia ďalší čas.

Online zmeny kedykoľvek

Môžete si zvoliť vlastné tarify, vlastnú obchodnú politiku a online ju meniť podľa potreby a aktuálnej situácie.

2035 a Fit for 55.

Viete čo majú spoločné? Názov „Fit for 55“ odkazuje na cieľ EÚ znížiť do roku 2030 čisté emisie skleníkových plynov aspoň o 55 %. Rok 2035 je rokom, kedy má v Európe dôjsť k zákazu predaja benzínových a naftových áut. Znamená to, že predaj elektrických áut porastie, rovnako tak potreba nových nabíjacích staníc.

V nabíjacích staniciach sa dokonale vyznáme

Ponúkneme vlastné riešenie

Ponúkame komplexné riešenie od A do Z. Spolupracujeme s významnými dodávateľmi hardvéru nabíjacích staníc a vieme vám pomôcť pri ich výbere. Veríme, že vieme splniť vaše očakávania a zároveň požiadavky na budúce normy EÚ.

Ale prispôsobíme sa aj iným

Vieme pripojiť takmer každú nabíjačku, ktorá používa protokol OCPP 1.6 a má konektivitu na internet bez ohľadu na to, či ju máte od nášho spolupracujúceho partnera alebo máte vlastnú. Zoznam výrobcov vybraných pripojených nabíjačiek nájdete tu.

Sme jednoducho flexibilní

Spracujeme platby za energiu a vystavíme daňové doklady automaticky podľa vami zadaných cien. Ponúkame 4D cenový model, možnosť kombinácie aj s parkovným, distribúciu platby na rôzne subjekty a ďalšie.

Na elektromobilitu ale nie sme sami

Príchod elektromobility predstavuje revolúciu v oblasti dopravy a má významný vplyv na mestá a obce. Ako poskytovateľ platobných služieb reagujeme na meniacu sa situáciu na trhu a prinášame riešenie postavené na aktuálnych platobných štandardoch z pohľadu bezpečnosti. Nie sme v tom sami. S nami na riešení spolupracuje spoločnosť Ultima Payments, firmou, ktorá vyvinula riešenie na nabíjanie elektromobilov. To umožňuje nielen platenie, ale podporuje informácie o dostupnosti stanice, riadení spotreby, sprístupňuje prehľady a štatistiky.

Aký je rozdiel medzi naším a bežným riešením dostupným na trhu?


Global Payments / SmartFuelPass Bežné riešenie
Registrácia a spustenie Bezplatne
Vstupné a aktivačné poplatky
Poplatky Jeden aktivačný poplatok. Platíte len, keď stanicu používate. Mesačné licencie za softvér, poplatky za pripojenie, fixné poplatky aj keď stanicu nepoužívate.
Cenotvorba Plne flexibilný model. Vy nastavujete cenu v portáli, my zúčtujeme a pripíšeme ihneď na váš účet. Možnosť súkromného, hybridného alebo plne verejného režimu podľa užívateľa. Možnosť cenotvorby je obmedzená. Často nie je možné ju meniť online.
Vyúčtovanie / Cashflow Okamžite po ukončení nabíjania. Riziko čakania na zúčtovanie peňazí týždne aj mesiace s neistým výsledkom.
Bezpečnosť Sme regulovaná licencovaná inštitúcia, ponúkame najvyššiu aktuálne možnú bezpečnosť pre vaše platby.
RFID karty a iné aplikácie často nespĺňajú základné bezpečnostné štandardy.
Pripojenie nabíjačiek Podporujeme nabíjanie všetkých nabíjačiek, ktoré sú na OCPP štandarde. Často len pre vybraných poskytovateľov.
Financovanie Spolupracujeme s Slovenskou sporiteľňou a spoločnosťou Liberis poskytujúcou flexibilné financovanie. Rôzne.
Zatraktívnenie služieb Vodiči a používatelia SmartFuelPass vás vidia v aplikácii. Väčšinou iba RFID karty, bez ďalšej propagácie.
Možnosť platby Platby cez platobnú bránu alebo platobný terminál (Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay).
Faktúry s rôznou dobou splatnosti. Subjekty v drvivej väčšine nie sú poskytovatelia platobných služieb.
 
Jednoduchosť U nás máte všetko v jednom - fakturácia, platby, administrácia.
Rôzni poskytovatelia riešení. Drahé a náročné na údržbu a zúčtovanie.

Najčastejšie otázky a odpovede

  1. Zaregistrujte sa bezplatne na tomto odkaze do aplikácie SmartFuelPass od nášho partnera Ultima Payments. Aplikácia je dostupná pre Android aj pre iOS.
  2. Po registrácii a overení si pripojíte svoju nabíjačku. Overenie je potrebné, aby sme dodržiavali všetky povinnosti vyplývajúce z licencie Českej národnej banky a Národnej banky Slovenska.
  3. Nastavíte si tarify, získate QR kód, ktorý si vytlačíte v platforme.
  4. Hotovo. Vaša nabíjačka sa zobrazí všetkým užívateľom SmartFuelPass. Vitajte v sieti nabíjacích staníc!

Ozvite sa nám a my vám pošleme aktuálnu ponuku nabíjačiek, ktorá sa bude najviac hodiť vášmu podnikaniu. Poradíme tiež, ako ďalej postupovať, aby ste začali zarábať čo najskôr.