Čo dokáže platobná brána GP webpay

Spoznajte všetky výhody online platobnej brány a zefektívnite tak váš business.

Základní funkce platební brány GP webpay

Základné funkcie platobnej brány

Naša platobná brána akceptuje väčšinu svetových platobných kariet, Google Pay, Apple Pay a elektronickú peňaženku. Brána je k dispozícii v 19 jazykových verziách, prijíma 7 mien a je plne responzívna. Zároveň získate kontrolu nad podozrivými transakciami či voľbu platby v domácej mene pre zahraničných zákazníkov

Špeciálne a pokročilé funkcie

K vašej novej platobnej bráne si môžete doobjednať ďalšie služby, ktoré vám pomôžu zvýšiť obraty. Vyberajte predplatné prostredníctvom Opakovaných platieb, uľahčite nákupy v e-shope vďaka Fastpay alebo využite Push platieb.

GP webpay opakovaná platba
Doplňky a pluginy pro GP webpay

Jednoduchá integrácia do CMS a e-commerce platforiem

Našu online platobnú bránu môžete veľmi jednoducho používať na platformách Wordpress, Magento 1 a 2, Opencart, osCommerce, Oxid esales či Shoptet.

Portál na správu brány a transakcií

Súčasť ponúkaného riešenia je aj portál pre spravovanie vašej platobnej brány a realizovaných transakcií. Medzi vybrané funkcie patrí správa užívateľov, správa platobnej brány, prehľad o platbách a mnohé ďalšie.

GP webpay portál
DCC Rozpoznání karet

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste

Naša platobná brána spĺňa medzinárodné štandardy 3D Secure. O citlivé údaje sa nikdy s e-shopmi nedelíme a ako jedni z mála na Slovensku každoročne prechádzame najprísnejším medzinárodným bezpečnostným auditom PCI DSS.

Výhody platobnej brány GP webpay

Neviete sa rozhodnúť? 8 dôvodov, prečo si vybrať platobnú bránu práve od nás.

Prispôsobivá

Nezáleží kde a na akom zariadení vaši zákazníci bránu použijú. Vždy bude prehľadná, rýchla a so službami, ktoré si vyberiete.

Ďalšie funkcie

Naša platobná brána ukrýva oveľa viac funkcií a služieb

Rýchle platby vďaka funkcii Fastpay

GP webpay si dokáže zapamätať číslo karty a jej expiráciu. Pri ďalších nákupoch zákazníkom ušetríte kopu času a sebe zvýšite konverziu nákupu.

Úplná automatizácia predajného procesu

Platobnú bránu je možné úplne integrovať do e-shopu, a tak umožniť kompletnú administráciu objednávok z vášho interného systému, a to všetko prostredníctvom jednoduchého rozhrania.

Opakované platby u obchodníka

Tento nástroj na automatizáciu platieb, ktorý vytvorí pravidelné "online inkaso" z platobnej brány, uľahčuje napríklad platenie predplatného.

Optimalizácia užívateľského rozhrania

Intuitívne webové rozhranie zjednodušuje platbu, a tým zvyšuje podiel dokončených objednávok. Automaticky sa prispôsobí obrazovke zariadenia a jazyku prehliadača.

Pluginy

Pre najobľúbenejšie open source systémy (Magento, osCommerce, WooCommerce, Prestashop nebo Opencart) ponúkame pluginy zdarma v rámci poskytovanej služby platobnej brány.

Push platby

GP webpay vytvorí pre požadovanú platbu krátky link, ktorý môže byť zákazníkovi zaslaný e-mailom/SMS alebo môže byť umiestnený na faktúru.

Platobné metódy, ktoré podporujeme

Platobná brána ponúka široké spektrum platobných metód, ktorými vaši zákazníci budú mocť platiť