Pandémia, ktorá zachvátila svet v roku 2020, zmenila zákaznícke správanie raz a navždy. Objem hotovosti sa pomaly znižuje a platby kartou budú stále rozšírenejšie. Naše štatistiky potvrdzujú, že v priebehu krízy sa zvýšili platby kartou o viac ako 25% v porovnaní s obdobím pred pandémiou.

Aplikáciu ocenia najmä živnostníci alebo malí podnikatelia s menším objemom transakcií, ktorí potrebujú občas prijímať platobné karty alebo sú často na cestách (napr. na festivaloch alebo trhoch).

Platobné terminály budú mať stále svoje miesto najmä u firiem s väčším objemom platobných transakcií, kde je potreba napríklad tlačiť účtenky alebo sa vyžaduje prepojenie na ďalšie systémy. Aplikácia tak nieje vhodná napríklad pre rýchloobrátkové obchody alebo supermarkety.

Každé zariadenie Android 8.x a vyššie, ktoré má v sebe NFC čip. Aplikácia nefunguje na zariadení Apple.

Spoločne s kartovými asociáciami sme vyvinuli to najzabezpečenejšie prostredie pre platbu kariet. Vďaka premenlivej PIN klávesnici, ktorá mení pozíciu čísel, je PIN zadáváný zakaždým inak a nie je tak možné ho spätne zneužiť.

Aplikácia je na stiahnutie zadarmo a nie sú s ňou spojené žiadne mesačné poplatky. Platíte len za prebehnutú transakciu, ktorej výška je podľa vašej aktuálne podpísanej zmluvy o akceptácii kariet.

Účtenku je možné poslať cez e-mail alebo prostredníctvom SMS. V prípade potreby tlače je nutné zaobstarať si ďalšie zariadenia - externú tlačiareň. Podporu externých tlačiarní pripravujeme do ďalších verzií.

Aplikácia bude podporovať E-kasu, ale zatiaľ ešte nie. E-kasu si bude možné aktivovať ako pridruženú službu v dohľadnej budúcnosti.