Buďte súčasťou revolúcie v platbách...

Staňte sa jedným z prvých užívateľov novej aplikácie od Global Payments, ktorá premení mobilný telefón na platobný terminál. Prihláste sa do nášho pilotného projektu a buďte súčasťou revolučnej zmeny platobného trhu na Slovensku!

Využite jedinečnú príležitosť!

Zažite, ako sa menia technológie v priamom prenose. Premeňte váš mobilný telefón na skutočný platobný terminál. Pripojte sa do záverečnej fázy pilotného testovania a vyskúšajte aplikáciu zadarmo!

  • prijímajte karty kedykoľvek a kdekoľvek
  • nemusíte mať ďalšie zariadenia, všetko dokážete obsluhovať cez váš mobilný telefón
  • ušetrite náklady za prevádzku platobného terminálu
  • všetky transakcie uvidíte prehľadne v jednom portáli
  • výhodné cenové podmienky po ukončení pilotu!

Ideálne platobné riešenie pre malých podnikateľov

Či už ste živnostník alebo máte malú firmu, aplikácia je pripravená pre vás. Budete ju mať inštalovanú vo svojom mobilnom telefóne a využijete ju len keď budete potrebovať.

Nemusíte si už platobný terminál kupovať alebo prenajímať. Všetko je plne k dispozícii v jednom zariadení. Naše revolučné riešenie premení telefón alebo tablet na jednoduché zariadenie na prijímanie platobných kariet, ktoré použijete kedykoľvek a kdekoľvek budete potrebovať.

Neveríte?

Bezpečnosť platieb je pre nás na prvom mieste

Ako platobný terminál bude slúžiť váš mobilný telefón Android s NFC čipom. Budete tak prostredníctvom jedného zariadenia prijímať platobné karty, platby iným mobilom alebo hodinkami. Jednoducho napíšete sumu, ktorú má zákazník zaplatiť, ten priloží svoju kartu k NFC čítačke na vašom telefóne a platba prebehne. Pokiaľ je vyžadovaný PIN, aplikácia ukáže špeciálnu obrazovku s premenlivou PIN klávesnicou, vďaka ktorej je zadanie ešte bezpečnejšie. Zákazník po zadaní PIN kódu dostane účtenku na e-mail alebo prostredníctvom SMS. Všetky platby tak budete ovládať jednoducho zo svojho mobilu.

Prijímanie kariet nikdy nebolo jednoduchšie!

Zaujal vás projekt aplikácie platobného terminálu v mobile a radi by ste sa zapojili?

1

Podpis zmluvy

Aby ste mohli aplikáciu začať plnohodnotne používať, je potrebné mať s nami podpísanú zmluvu. Tá vás k ničomu nezaväzuje a môžete ju kedykoľvek bezplatne ukončiť.

2

Inštalácia aplikácie

Z Google Play obchodu si jednoducho stiahnete našu aplikáciu, s pracovným názvom Atom. Rovnako ako je atóm najmenšia možná častica hmoty, veríme, že aplikácia bude neoddeliteľnou súčasťou moderného platobného sveta.

3

Testovanie

Všetko vám vysvetlíme a prevedieme vás celým procesom. Aplikáciu budete používať ako platobný terminál za výhodných podmienok. Zároveň od vás budeme pravidelne zbierať spätnú väzbu a námety na zlepšenie aplikácie.

Mám záujem zapojiť sa do pilotného projektu

Buďte jedným z prvých užívateľov novej aplikácie od Global Payments. Nechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám do 24 hodín ozveme. Ak ste už naším zákazníkom, kontaktujte prosím pre viac informácií nášho obchodného zástupcu.

Stiahnite si aplikáciu do svojho mobilu

Aby vám aplikácia fungovala, je potrebné mať s nami podpísanú Zmluvu o akceptácii kariet. Pokiaľ ju nemáte podpísanú, prosím vyplňte formulár vyššie a my sa vám ozveme.

bulb iconPrečo aplikácia zmení platobný trh?

Pandémia, ktorá zachvátila svet v roku 2020, zmenila zákaznícke správanie raz a navždy. Objem hotovosti sa pomaly znižuje a platby kartou budú stále rozšírenejšie. Naše štatistiky potvrdzujú, že v priebehu krízy sa zvýšili platby kartou o viac ako 25% v porovnaní s obdobím pred pandémiou.

security iconJe zabezpečenie dostatočné?

Spoločne s kartovými asociáciami sme vyvinuli to najzabezpečenejšie prostredie pre platbu kariet. Vďaka premenlivej PIN klávesnici, ktorá mení pozíciu čísel, je PIN zadávaný zakaždým inak a nie je tak možné ho spätne zneužiť.

Computer iconKtoré zariadenia sú podporované?

Každé zariadenie Android 8.x a vyššie, ktoré má v sebe NFC čip. Aplikácia nefunguje na zariadení Apple.

printer iconAko vytlačím účtenku?

Účtenku je možné poslať cez e-mail alebo prostredníctvom SMS. V prípade potreby tlače je nutné zaobstarať si ďalšie zariadenia - externú tlačiareň. Podporu externých tlačiarní pripravujeme do ďalších verzií.

Mobile iconPre koho je aplikácia vhodná?

Aplikáciu ocenia najmä živnostníci alebo malí podnikatelia s menším objemom transakcií, ktorí potrebujú občas prijímať platobné karty alebo sú často na cestách (napr. na festivaloch alebo trhoch).

person iconKto ocení skôr platobný terminál?

Platobné terminály budú mať stále svoje miesto najmä u firiem s väčším objemom platobných transakcií, kde je potreba napríklad tlačiť účtenky alebo sa vyžaduje prepojenie na ďalšie systémy. Nová aplikácia nie je preto vhodná napríklad pre rýchloobrátkové obchody alebo supermarkety.

calculatorAké sú náklady?

Aplikácia je na stiahnutie zadarmo a nie sú s ňou spojené žiadne mesačné poplatky. Platítelen za prebehnutú transakciu, ktorej výška je podľa vašej aktuálne podpísanej zmluvy o akceptácii kariet.

terminal iconPodporuje aplikácie E-kasu?

Aplikácia bude podporovať E-kasu, ale zatiaľ ešte nie. E-kasu si bude možné aktivovať ako pridruženú službu v dohľadnej budúcnosti.