šport

Cvičte radšej telo než nervy v radoch

Ponúkame moderné platobné systémy a riešenia pre športové centrá, kluby, organizácie, štadióny a ďalšie športové odvetvia. Poskytujeme tiež neštandardné riešenie ako napríklad cashless (bezkontantné) štadióny. Naše riešenia pokrývajú platby cez telefón, na internete alebo na mieste, sú prepojené so systémami pre nákup vstupeniek, systémom pre vstup a ďalšími prepojenými službami. Povýšte športový zážitok na úplne novú úroveň!

Doprajte hosťom skutočný odpočinok

Vyberte si z niekoľkých variantov technického riešenia pre riadenie vstupu a pohybu vašich návštevníkov. Od plnej integrácie turniketových riešení až po jednoduchú kontrolu vstupu poverenou osobou. Ponúkame riešenie, ktoré Vám umožní zakúpiť si vstupenku pred vstupom a vykonať vstup priamo pomocou platobnej karty. Zjednodušte tiež vašim návštevníkom nákup, vstup a čerpanie vašich služieb tak, aby ich pobyt u vás bol ozajstným odpočinkom a odreagovaním.

Čo napríklad vieme?

Vstupenky

Vaši fanúšikovia a návštevníci si zakúpia vstupenky z pohodlia domova online alebo priamo na mieste. Žiadna tlač vstupeniek nie je nutná.

Vstup do objektu

Pri vstupe do štadiónu alebo areálu sa fanúšik identifikuje buď na turnikete, alebo pri obsluhe.

Parkovanie

Aj parkovanie je možné kúpiť dopredu online spolu so vstupenkami a na parkovisko vojsť pohodlne s istotou voľného miesta.

Občerstvenie

Občerstvenie si návštevníci zakúpia priamo zo svojho miesta cez mobilný telefón a bez hotovosti. Alebo ho rýchlo obslúžime v stánku.

Aplikácia

Riešenie podporuje nákup a následnú platbu v mobile priamo vo vašej aplikácii.

Prečo mať platobný terminál práve od nás?

Akceptujte medzinárodné karty

Naše zariadenia akceptujú všetky platobné karty vrátane American Express či UnionPay.

icon

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výberom správneho terminálu a nastavením služieb. Zaškolíme obsluhu, alebo si terminál môžete nechať poslať kuriérom a inštalovať ho sami pomocou manuálu.

Nemusíte meniť banku

Pokiaľ máte účet v inej banke ako je Slovenská sporiteľňa, nevadí. Vaše peniaze si môžete posielať na akýkoľvek účet v ktorejkoľvek banke.

Laptop

Prepojenie so systémami

Sme kompatibilní s väčšinou rezervačných systémov.

icon

Nonstop technická podpora

Predávame najobľúbenejšie a najspoľahlivejšie terminály na trhu. Pokiaľ si ale s niečím nebudete vedieť dať rady, sme vám k dispozícii 24 hodín denne/7 dní v týždni.

icon

Pridávajte si ďalšie služby

Pridávajte si ľahko ďalšie služby, kúpte si tiež terminál do mobilu alebo vyskúšajte platobnú bránu GP webpay.

S našimi terminálmi môžete prijímať

Visa Mastercard Maestro Diners ClubUnion Payjcb Edenred callio doxx Google Pay Apple Pay