Technológie zlepšujú kvalitu života

Smart City čiže inteligentné mesto je koncept, ktorý umožňuje modernizáciu verejných systémov. Vďaka našim partnerom vieme zabezpečiť kompletné dopravné riešenie, vrátane validátorov do dopravných prostriedkov, centrálneho riadiaceho systému pre správu taríf alebo revízorských riešení. Karta už nie je obyčajný platobný nástroj, s ktorým je možné platiť za verejnú dopravu, parkovanie alebo na úradoch. Popri platobnej funkcii môže slúžiť aj ako identifikátor k zakúpenej službe prostredníctvom tzv. tokenizácie.

Tokenizácia, alebo ako ju šikovne využiť

Funkcionalita, ktorej obľuba v posledných rokoch prudko rastie. Platobná karta v tomto prípade nefunguje iba ako platobný nástroj. Pomocou bezpečného šifrovania, tzv. tokenizácie, sa k nej vytvorí bezpečný identifikátor tzv. token, ku ktorému je potom priradená zakúpená služba. Občan tak nie je nútený kupovať si iný doklad, tlačiť vstupenku alebo mať inú plastovú kartu. Všetko pokryje jeho existujúca karta. Môže tak novo slúžiť ako nosič časového cestovného vo verejnej doprave, zakúpených vstupeniek na koncerty či športové stretnutia alebo pre uchovanie zliav a benefitov od obchodníkov.

Čo napríklad vieme?

Odbavovací systém

Kompletný systém pre správu cestovného, cestovných lístkov, prepravných pravidiel alebo prepravných taríf.

Terminály

Terminálové vybavenie pre príjem platieb, validáciu, tokenizáciu, overenie kupónu, predpredaj cestovného a ďalšie činnosti.

Turnikety

Pre veľké mestá dodáme riešenia vrátane vstupných turniketov do verejnej hromadnej dopravy a na obmedzenie pohybu cestujúcich.

Validátory

Do dopravných prostriedkov dodáme validátor pripojený na systémy palubného počítača a na centrálne systémy.

Prepravná kontrola

Nezabudli sme ani na revizorské riešenia, ktoré sú plne mobilné a dostupné ako jedno zariadenie.

Prečo mať platobný terminál práve od nás?

Akceptujte medzinárodné karty

Naše zariadenia akceptujú všetky platobné karty vrátane American Express či UnionPay.

icon

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výberom správneho terminálu a nastavením služieb. Zaškolíme obsluhu, alebo si terminál môžete nechať poslať kuriérom a inštalovať ho sami pomocou manuálu.

Nemusíte meniť banku

Pokiaľ máte účet v inej banke ako je Slovenská sporiteľňa, nevadí. Vaše peniaze si môžete posielať na akýkoľvek účet v ktorejkoľvek banke.

Laptop

Prepojenie so systémami

Sme kompatibilní s väčšinou rezervačných systémov.

icon

Nonstop technická podpora

Predávame najobľúbenejšie a najspoľahlivejšie terminály na trhu. Pokiaľ si ale s niečím nebudete vedieť dať rady, sme vám k dispozícii 24 hodín denne/7 dní v týždni.

icon

Pridávajte si ďalšie služby

Pridávajte si ľahko ďalšie služby, kúpte si tiež terminál do mobilu alebo vyskúšajte platobnú bránu GP webpay.

S našimi terminálmi môžete prijímať

Visa Mastercard Maestro Diners ClubUnion Payjcb Edenred callio doxx Google Pay Apple Pay