Potrebujete platobný terminál do ordinácie alebo kancelárie?

Rovnako ako ste vy špecialisti vo svojom odbore, my sa zameriavame na platobné riešenia. Chápeme vaše potreby a vieme o najlepšej platobnej metóde pre vaše podnikanie. Kúpte si inteligentný terminál do vrecka alebo do vášho mobilu a prijímajte platobné karty Visa a Mastercard. Vaši zákazníci určite ocenia možnosť zaplatiť kartou. Obmedzte riziká spojené s hotovosťou a kúpte si platobný terminál od Global Payments, profesionála na trhu.

Čo naši klienti oceňujú?

Vyberieme vám terminál podľa vašej súčasnej situácie. Nemáte veľa transakcií a radšej by ste chceli niečo jednoduché? Pre vás je určená aplikácia GP tom, čiže terminál v mobile, ktorá funguje na telefónoch s operačným systémom Android 8.x a vyššie.

Pre tých z vás, ktorí ešte nemajú e-shop, neplánujú si ho vytvoriť, ale aj napriek tomu by prijímali brali karty na internete, je pripravená služba Push platby, čiže platba cez zaslaný odkaz. Umožní využívať výhody platobnej brány bez nutnosti jej zaobstarania. Vďaka tejto funkcii môžete vytvoriť požiadavku na zaplatenie (tzv. platobný link), ktorý pošlete zákazníkovi napr. e-mailom. Zákazník je potom presmerovaný na platobnú bránu, kde môže platbu pohodlne uhradiť. K službe je potrebné mať podpísaný dodatok o e-commerce. Služba je využívaná napríklad na platenie faktúr.

Prečo mať platobný terminál práve od nás?

Akceptujte medzinárodné karty

Naše zariadenia akceptujú všetky platobné karty vrátane American Express či UnionPay.

icon

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výberom správneho terminálu a nastavením služieb. Zaškolíme obsluhu, alebo si terminál môžete nechať poslať kuriérom a inštalovať ho sami pomocou manuálu.

Nemusíte meniť banku

Pokiaľ máte účet v inej banke ako je Slovenská sporiteľňa, nevadí. Vaše peniaze si môžete posielať na akýkoľvek účet v ktorejkoľvek banke.

Laptop

Prepojenie so systémami

Sme kompatibilní s väčšinou rezervačných systémov.

icon

Nonstop technická podpora

Predávame najobľúbenejšie a najspoľahlivejšie terminály na trhu. Pokiaľ si ale s niečím nebudete vedieť dať rady, sme vám k dispozícii 24 hodín denne/7 dní v týždni.

icon

Pridávajte si ďalšie služby

Pridávajte si ľahko ďalšie služby, kúpte si tiež terminál do mobilu alebo vyskúšajte platobnú bránu GP webpay.

S našimi terminálmi môžete prijímať

Visa Mastercard Maestro Diners ClubUnion Payjcb Edenred callio doxx Google Pay Apple Pay