Novú technológiu ocenia najmä logistické firmy

Platobný terminál ako aplikácia v mobile je ideálnym riešením pre logistické, expedičné a doručovacie služby. Vie prijímať platobné karty Visa a Mastercard, ktoré patria medzi najrozšírenejšie na slovenskom trhu. Obmedzte riziká spojené s hotovosťou a kúpte aj vašim kuriérom novú aplikáciu GP tom od Global Payments. Funguje na telefónoch s operačným systémom Android 8.x a vyššie.

Skúsenosti našich klientov

Prečítajte si skutočné príbehy našich zákazníkov a ich skúsenosti s platobnou aplikáciou GP tom.

Digitech: Naši vodiči pri dobierke už nepotrebujú platobný terminál

Namiesto platobného terminálu totiž používajú aplikáciu GP tom inštalovanú vo svojom mobile. A nielen to. Firma Digitech integrovala vlastnú mobilnú aplikáciu Plantour s terminálom v mobile, čo umožnilo ešte rýchlejšiu a pohodlnejšiu platbu a obsluhu. A ako to funguje? Mobilná aplikácia Plantour slúži pre vodiča v teréne. Naviguje ho po naplánovanej trase a zaznamenáva odovzdanie tovaru zákazníkovi. V prípade dobierky má vodič vo svojej aplikácii aj informáciu o príslušnej sume za tovar a spôsobe jej výberu. Ak sa zákazník rozhodne platiť kartou vodič nepotrebuje fyzický platobný terminál. Platba je vykonaná priamo na mobilnom telefóne vodiča. Je potvrdená zvukovým signálom a potvrdením v mobile. Vodič má jednoznačné a prehľadné informácie o stave platieb a zákazník dostane potvrdenie emailom alebo SMS. Všetky platobné transakcie a ich stav vidia prehľadne vo svojej aplikácii.

Prečo mať platobný terminál práve od nás?

Akceptujte medzinárodné karty

Naše zariadenia akceptujú všetky platobné karty vrátane American Express či UnionPay.

icon

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výberom správneho terminálu a nastavením služieb. Zaškolíme obsluhu, alebo si terminál môžete nechať poslať kuriérom a inštalovať ho sami pomocou manuálu.

Nemusíte meniť banku

Pokiaľ máte účet v inej banke ako je Slovenská sporiteľňa, nevadí. Vaše peniaze si môžete posielať na akýkoľvek účet v ktorejkoľvek banke.

Laptop

Prepojenie so systémami

Sme kompatibilní s väčšinou rezervačných systémov.

icon

Nonstop technická podpora

Predávame najobľúbenejšie a najspoľahlivejšie terminály na trhu. Pokiaľ si ale s niečím nebudete vedieť dať rady, sme vám k dispozícii 24 hodín denne/7 dní v týždni.

icon

Pridávajte si ďalšie služby

Pridávajte si ľahko ďalšie služby, kúpte si tiež terminál do mobilu alebo vyskúšajte platobnú bránu GP webpay.

S našimi terminálmi môžete prijímať

Visa Mastercard Maestro Diners ClubUnion Payjcb Edenred callio doxx Google Pay Apple Pay