Chcete mať viac času na vašich zákazníkov?

Máme riešenie pre všetky typy predajní vrátane veľkých medzinárodných reťazcov. Naše terminály akceptujú všetky platobné, stravné aj vernostné karty. Samozrejmosťou je aj eKasa. Platobný terminál si môžete doplniť o ďalšie služby, napríklad o dynamickú konverziu meny, analýzu vašej konkurencie alebo môžete šetriť prostredie prostredníctvom archivácie účteniek.

Zvládneme aj veľké prevádzky

Zabezpečujeme služby akceptácie kariet pre celý rad významných obchodných partnerov. Dbáme na osobný prístup našich zástupcov pre kľúčové segmenty a vďaka dlhoročnej praxi v oblasti bezhotovostných platieb, dbáme aj na vysokú úroveň našich služieb. Vyberieme vám terminál podľa vašej súčasnej situácie. Máme ich na sklade dostatok, aby sme dokázali splniť aj veľký počet objednávok.

V odbore platobných technológií sme špecialisti

Naše terminály sú vybavené aplikáciou, ktorá umožňuje akceptáciu všetkých platobných kariet tých najrozšírenejších značiek. Aplikácia je certifikovaná so všetkými kartovými spoločnosťami a spĺňa predpisy kartových asociácií a združení PCI DSS. Terminály podporujú všetky štandardné typy transakcií, ako je predaj, storno, refundácia, predautorizácia, zrušenie predautorizácie a ďalšie. Vy sami si môžete definovať, ktoré typy transakcií chcete na termináli využívať. Naši technici vám pri inštalácii všetko radi vysvetlia, samozrejmosťou je bezplatné zaškolenie obsluhy a nonstop technická linka.

Prečo mať platobný terminál práve od nás?

Akceptujte medzinárodné karty

Naše zariadenia akceptujú všetky platobné karty vrátane American Express či UnionPay.

icon

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výberom správneho terminálu a nastavením služieb. Zaškolíme obsluhu, alebo si terminál môžete nechať poslať kuriérom a inštalovať ho sami pomocou manuálu.

Nemusíte meniť banku

Pokiaľ máte účet v inej banke ako je Slovenská sporiteľňa, nevadí. Vaše peniaze si môžete posielať na akýkoľvek účet v ktorejkoľvek banke.

Laptop

Prepojenie so systémami

Sme kompatibilní s väčšinou rezervačných systémov.

icon

Nonstop technická podpora

Predávame najobľúbenejšie a najspoľahlivejšie terminály na trhu. Pokiaľ si ale s niečím nebudete vedieť dať rady, sme vám k dispozícii 24 hodín denne/7 dní v týždni.

icon

Pridávajte si ďalšie služby

Pridávajte si ľahko ďalšie služby, kúpte si tiež terminál do mobilu alebo vyskúšajte platobnú bránu GP webpay.

S našimi terminálmi môžete prijímať

Visa Mastercard Maestro Diners ClubUnion Payjcb Edenred callio doxx Google Pay Apple Pay