Platby kartou na úradoch šetria čas

Platba kartou na úradoch je medzi občanmi veľmi obľúbená a začíname ju vidieť aj na mnohých miestach u nás. Medzi najčastejšie požiadavky patrí úhrada administratívnych poplatkov alebo poplatkov za parkovanie či pokuty. Je však možné rozšíriť platobný terminál aj o nové funkcionality, ako je napríklad zadanie identifikačného čísla k platbám, pripísanie platieb v rámci jedného platobného terminálu na viacero účtov podľa druhu platby (napr. platby za správne poplatky a platby za komunálny odpad). Možno tiež rozlišovať účtovanie poplatkov, ktoré môže prebiehať na iný účet ako je ten, na ktorý sa pripisujú platby. Mesto tak bude mať zaistenú väčšiu prehľadnosť a rýchlejšie spracovanie týchto transakcií.

Hlavné výhody platobných terminálov:

  • Moderný úrad podporujúci bezkontaktné platenie
  • Zrýchlenie obsluhy zlepší komfort občanov
  • Pripísanie platieb na účet mesta do jedného dňa
  • Rozlíšenie účelu platby vrátane jej pripísania na rôzne účty
  • Viac včas uhradených poplatkov a nižší počet pohľadávok
  • Nižšia potreba hotovosti a riziká prijatia falošných bankoviek
  • Možnosť využiť prenosné terminály pre ďalšie akcie

Darovací totem uľahčí výber peňazí

Vieme realizovať aj neštandardné zákazky, medzi ktoré patrí napríklad darovací totem. V spolupráci so Slovenskou sporiteľňou ho dlhodobo zapožičiavame. Zariadenie je možné naviazať na bežný účet danej organizácie. Totem sa umiestni na požadované miesto. Je možné ovládať ho cez displej. Ak bude niekto chcieť venovať príspevok charitatívnej organizácii, môže si vybrať z niekoľkých prednastavených súm, prípadne zadať sumu podľa svojho uváženia. Vo väčšine prípadov sa prednastavujú čiastky do 50 €, ktoré nevyžadujú zadanie PINu. Totem ale zďaleka nie je zaujímavou platobnou metódou len pre charitatívne organizácie alebo cirkvi. Môže byť univerzálny, a tak ho môžu využívať napríklad aj nemocnice pre výber regulačných poplatkov alebo úrady pre platbu správnych poplatkov, napríklad za vydanie dokladov.

Prečo mať platobný terminál práve od nás?

Akceptujte medzinárodné karty

Naše zariadenia akceptujú všetky platobné karty vrátane American Express či UnionPay.

icon

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výberom správneho terminálu a nastavením služieb. Zaškolíme obsluhu, alebo si terminál môžete nechať poslať kuriérom a inštalovať ho sami pomocou manuálu.

Nemusíte meniť banku

Pokiaľ máte účet v inej banke ako je Slovenská sporiteľňa, nevadí. Vaše peniaze si môžete posielať na akýkoľvek účet v ktorejkoľvek banke.

Laptop

Prepojenie so systémami

Sme kompatibilní s väčšinou rezervačných systémov.

icon

Nonstop technická podpora

Predávame najobľúbenejšie a najspoľahlivejšie terminály na trhu. Pokiaľ si ale s niečím nebudete vedieť dať rady, sme vám k dispozícii 24 hodín denne/7 dní v týždni.

icon

Pridávajte si ďalšie služby

Pridávajte si ľahko ďalšie služby, kúpte si tiež terminál do mobilu alebo vyskúšajte platobnú bránu GP webpay.

S našimi terminálmi môžete prijímať

Visa Mastercard Maestro Diners ClubUnion Payjcb Edenred callio doxx Google Pay Apple Pay