Natankujte plnú za výhodnú cenu

Ponúkame vám platobné riešenia pre čerpacie stanice podporujúce najmodernejšie technológie v oblasti platieb, spoľahlivú prevádzku 24/7 vrátane nepretržitej podpory. Obsluha stanice terminál plne ovláda cez pokladničný systém, ku ktorému je terminál pripojený. Vaši zákazníci si môžu užívať nádherný farebný dotykový displej a komfortnú podsvietenú klávesnicu.

Platobné riešenie pre čerpacie stanice s obsluhou

Ide o klasické terminály obsluhované predavačom cez pokladničný systém čerpacej stanice. Obsluha stanice terminál plne ovláda cez pokladničný systém, ku ktorému je terminál pripojený. Vyberať si môžete z najmodernejších platobných terminálov Verifone, Ingenico a Pax.

Platobné riešenie pre parkoviská

Terminály určené pre zabudovanie do totemov alebo samoobslužných kioskov umiestnených na čerpacej stanici. Detaily k platbe sú odovzdávané z riadiaceho systému do terminálu, ktorý transakciu autorizuje v autorizačnom centre. Platobná aplikácia, ktorá je súčasťou ponuky, funguje na zatiaľ neprekonanom type terminálu, ktorý dnes nájdete na mnohých miestach. A to práve vďaka jeho spoľahlivosti, odolnosti a dlhej životnosti. Terminál je schopný prijímať karty s magnetickým prúžkom alebo čipom a aj bezkontaktné karty.

S našimi terminálmi môžete prijímať

VisaMastercardVisa ElectronMaestroDiners ClubUnion PayjcbSodexoCheque DejeunerBenefit plusGusto kartaNaše stravenkaEdenredGoogle PayApple Paybenzinashellmolcngdkv

a mnoho ďalších.