Naše výhody

Pokiaľ už v online obchodovaní nie ste nováčikom, tak sa vám môže stať, že svojimi potrebami prerastiete možnosti vášho aktuálneho technického riešenia. V takom prípade je potrebné sa posunúť k pokročilejšiemu riešeniu, ktoré vám bude pri vašom raste a zvyšujúcich sa nárokoch stíhať. To sa môže týkať rôznych aspektov ako napríklad výkon, rozsah funkcií, možnosť expanzie do zahraničia, úroveň podpory a ďalšie. Práve e-shop od Weby24 je takýmto pokročilým riešením pre každého, kto chce rásť na lokálnom trhu alebo expandovať do zahraničia.

weby24

VIEME TO OD A DO Z

Spoľahlivá integrácia platobnej brány Global Payments do vášho e-shopu.

SPOĽAHLIVÉ PLATBY

Špičková platobná brána GP webpay doplnená o rad užitočných doplnkov inšpirovaných praxou.

KONZULTÁCIA

Konzultácia ohľadom spustenia medzinárodného e-shopu na základe niekoľkoročných skúseností s klientami s rôznym sortimentom.

PRÍSTUP

Osobné zaškolenie do systému. Ľudský prístup a vysoko nadštandardná podpora od prvého okamihu.

A aké sú výhody?

Global PaymentsViac e-shopov napojených na jednu centrálnu administráciu, či už lokálnych alebo na predaj do zahraničia umožňuje veľmi efektívnu správu. Žiadne prepínanie medzi jednotlivými administráciami. Každodennú obsluhu e-shopov (sklad, objednávky, fakturácia, cenotvorba a iné) zvládnete z jednej centrálnej administrácie. Stále je však zachovaná možnosť mať na jednotlivých e-shopoch rozdielne designy a oddelené riadenie obsahu a marketingu.

Global PaymentsDesign je responzívny, a teda vhodný aj na nákupy cez mobily a tablety.

Global PaymentsMarketingoví špecialisti majú možnosť realizovať SEO optimalizáciu bez obmedzenia technických riešení.

Global PaymentsPokročilejšie integrácie na rôzne systémy, aby ste vy mohli fungovať efektívnejšie. (Patria sem napríklad napojenie na Balíkobot, ktoré významne zrýchli a zefektívni celý expedičný proces, alebo napojenie na účtovné systémy, ktoré významne zefektívňujú proces predaja).

Global Payments Skúsenosti tímu Weby24 s náročnejšími implementáciami

Global Payments Pri medzinárodnej prevádzke nieje predaj v každej krajine iba o prekladoch a menách, ale tiež napr. o cenových porovnávačoch, platobných bránach, dopravách, certifikátoch a pod. Aktuálne sú podporované jazyky CZ, SK, EN, DE, PL, HU, RO, BG, IT, ES a tento zoznam je možné v prípade potreby v krátkom čase rozšířiť o ďalšie.

Ako prebieha dodanie e-shopu?

Vyplňte formulár nižšie. Uveďte telefónne číslo a svoje IČO. Urýchlite tým ďalší postup.

Prekonzultujeme s vami obchodný zámer a technické požiadavky a navrhneme ako ich zrealizovať.

Na základe korporátnej identity, farieb, loga, typu sortimentu a ďalších aspektov navrhneme štruktúru a design. Vychádzame z niektorého z našich konceptov alebo navrhneme design na mieru.

Zrealizujeme designové a funkčné požiadavky, napojenia na ďalšie systémy a prípadnú migráciu dát zo starého e-shopu tak, aby zostali zachované pozície vo vyhľadávačoch.

Pokiaľ sa realizuje viac lokálnych e-shopov, alebo medzinárodný e-shop, tak sa zvyčajne najskôr spustí centrála a následne sa napájajú ďalšie e-shopy.

Otestovaním a spustením e-shopu do ostrej prevádzky naša spolupráca nekončí. Vždy sme k dispozícii na podporu a ďalší rozvoj e-shopu.

Cena je tvorená z dvoch častí:

Implementácia

implementacia

Jednorazová cena za prípravu e-shopu podľa požiadaviek klienta na design, technické napojenie na rôzne systémy a služby a ďalšie. Výška ceny je vždy kalkulovaná dopredu

Mesačný paušál

Mesačný paušál od 65 EUR/mesiac - podľa počtu produktov a technických parametrov e-shopu.