Základné funkcie

Prehľad základných funkcií, vďaka ktorým je naša brána tá najlepšia na trhu.

DCC Rozpoznání karet

Platobné metódy

Naša platobná brána akceptuje väčšinu svetových platobných kariet ako Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro a Diners Club. Navyše akceptujeme platobné metódy Google Pay.

Online fraud monitoring

Ako jediná platobná brána štandardne ponúkame online kontrolu podozrivých transakcií. Naše systémy vyhodnocujú každú platbu vykonanú vašimi zákazníkmi. Chránime vás tak proti podozrivým nákupom a zákazníkom z celého sveta.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Jazyky

Jazyk platobnej brány sa automaticky prispôsobí jazyku zákazníka. V súčasnosti ponúkame 27 jazykových mutácií. Popri slovenčine a češtine je to angličtina, arabčina, dánčina, fínčina, francúzština, holandčina, taliančina, lotyština, maďarčina, nemčina, nórčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, švédčina, ukrajinčina.

Meny

GP webpay umožňuje prijímať platby nielen v eurách a českých korunách, ale aj v amerických dolároch, britských librách, maďarských forintoch, poľských zlotých a ruských rubľoch.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

DCC

Platobná brána GP webpay sama automaticky rozozná na základe čísla karty domácu menu a ponúkne držiteľovi platbu s využitím DCC. Zákazník si následne môže zvoliť platbu vo svojej domácej mene alebo v mene obchodníka.

Responzivita

Intuitívne webové rozhranie zjednodušuje platbu, a tým zvyšuje podiel dokončených objednávok. Automaticky sa prispôsobí obrazovke zariadenia a jazyku prehliadača. Brána sa skvelo zobrazuje na mobilných telefónoch alebo priamo v mobilných aplikáciách. Nie je pre nás problém ani tzv. inframe alebo lightbox.

DCC Rozpoznání karet

Špeciálne funkcie

Rozšírené funkcie, ktoré si môžete objednať k vašej novej platobnej bráne

Fastpay

GP webpay si dokáže zapamätať číslo karty a jej exspiráciu. Ďalšie nákupy sa už potom potvrdzujú len trojmiestnym bezpečnostným CVC kódom.

Opakované platby

Tento nástroj na automatizáciu platieb, ktorý vytvorí pravidelné "online inkaso" z platobnej brány, uľahčuje napríklad platenie predplatného.

Push platby

GP webpay vytvorí pre požadovanú platbu krátky link, ktorý môže byť zákazníkovi zaslaný e-mailom/SMS alebo môže byť umiestnený na faktúru.

Portál

Súčasťou nášho riešenia je aj portál pre jednoduchú správu vašej platobnej brány a realizovaných transakcií. Medzi funkcie portálu patria napríklad:

DCC Rozpoznání karet

Správa používateľov

V portáli si môžete pohodlne vytvárať nových používateľov a priraďovať im oprávnenia pre jednotlivé operácie.

Správa platobnej brány

Všetko máte pod kontrolou. Môžete sledovať nastavenia vašich služieb, upravovať ich alebo priamo meniť. Všetky zmeny sa prejavia okamžite a automaticky, nemusíte na nič čakať.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Prehľad o všetkých platbách

Každú realizovanú transakciu nájdete v portáli platobnej brány. Môžete zobraziť detaily, prípadne s transakciou vykonať ďalšie kroky - ukončenie alebo zrušenie transakcie.

Doplnky, pluginy

V rámci platobnej brány od nás dostávate nasledujúce pluginy a doplnky (dostupné v portáli k platobnej bráne). Tieto pluginy vám na klik umožnia spustiť našu platobnú bránu v nižšie uvedených obľúbených webových systémoch.