Bezpečné a jednoduché prijímanie platieb kartou vo vašom Shoptet e-shope

V spolupráci so spoločnosťou Shoptet prinášame doplnok platobnej brány pre túto platformu. Platobná brána je jednoducho nastaviteľná, spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky PSD2 a zároveň prináša zákazníkom väčší komfort pri nakupovaní.

Shoptet-karta

Prijímanie platieb v e-shope na jeden klik

Doplnok pre platformu Shoptet vám umožní prijímať platby kartou v priebehu niekoľkých dní. Stačí mať s nami podpísanú zmluvu a nainštalovaný doplnok Shoptet.

Nastavenie platobnej brány bez IT špecialistu či programátora

Do doplnku Shoptet stačí vložiť dva API kľúče, ktoré od nás dostanete, akonáhle podpíšeme zmluvu. To je celé! Žiadne ďalšie náklady na integráciu.

shoptet-klice
Shoptet karty

Komfort pre zákazníkov pri platení znamená vyššie tržby

Keď umožníte zákazníkom platiť kartou, bude to pre nich oveľa pohodlnejšie. Prijímanie platobných kariet vám tiež zvýši obrat. A aj peniaze budete mať na účte rýchlejšie ako pri platbe na dobierku.

Široká ponuka doplnkových služieb

Na vašej novej platobnej bráne môžete mať aktivované ďalšie služby, ktoré vám pomôžu ešte viac zvýšiť tržby. Napríklad dynamická konverzia meny, Uložená karta, Opakovaná platba, Google Pay a mnohé ďalšie.

Shoptet DCC

Najčastejšie otázky o doplnku platobnej brány pre Shoptet

Najskôr s nami musíte uzavrieť zmluvu - bez platnej zmluvy by doplnok nefungoval. Na uzavretie zmluvy stačí vyplniť tento formulár.

Nastavenie platobnej brány ako v testovacom, tak v produkčnom prostredí sa odporúča urobiť podľa nášho návodu na sprevádzkovanie doplnku pre Shoptet.

  • Peniaze za predaný tovar získate rýchlejšie - platby kartou sa pripisujú na účet obchodníka spravidla už nasledujúci pracovný deň.
  • Znížite množstvo vrátených objednávok - počet vrátených objednávok je pri platbe kartou výrazne nižšia, než pri zasielaní tovaru na dobierku. Tým ušetríte náklady za dopravu a administráciu neodobratého tovaru.
  • Automatizácia predajného procesu - o platby sa už nebudete musieť starať, platobnú bránu možno plne integrovať s e-shopom. Administrácia objednávok tak bude prebiehať priamo z vášho firemného systému.