Človeče, odmeň sa.

50 EUR za každého nového hráča?

Odporučte naše služby svojim priateľom a získajte odmenu 50 EUR za každého, kto začne využívať Global Payments.

 

telefony

Platobné terminály, ktoré vaši zákazníci ocenia

Poznáte niekoho, kto vo svojej prevádzke ešte neprijíma platobné karty, ale určite by to ocenil? Radi sa s ním spojíme, vysvetlíme mu, ako to funguje a predstavíme všetky možnosti. Terminál si môže nechať poslať kuriérom alebo zdarma využiť služby nášho technika, ktorý terminál zapojí, a vysvetlí, ako ho používať. Za každé odporučenie, ktoré dopadne úspešne, získate voucher v hodnote 50 EUR na nákup u vybraných partnerov. Počet odporučení nie je nijak obmedzený!

Ako to funguje?

Zadajte údaje

Vyplňte údaje o odporúčanom obchodníkovi. Nezabudnite vložiť aj kontakt na vás, aby sme vedeli, kam vám voucher zaslať.

Uzatvorenie zmluvy

S obchodníkom, ktorého nám odporučíte, uzavrieme novú zmluvu o akceptácii platobných kariet.

Získate zľavový voucher

Do 30 dní po prvej vykonanej transakcii vám do e-mailu, ktorý ste vložili pri odoslaní, pošleme elektronický zľavový voucher v hodnote 50 EUR.

Ten najlepší terminál do mobilu na trhu

A nie sú to len prázdne slová. Aplikácia GP tom je terminál do mobilu, ktorý ocení každý zákazník. Inštaluje sa rýchlo do mobilného telefónu so systémom Android a používať ho môžete len vtedy, keď to budete práve potrebovať. Bez mesačných poplatkov, bez nutnosti viazať sa u akejkoľvek banky. Poznáte niekoho, komu by sa táto aplikácia hodila? Dajte nám vedieť a my mu aplikáciu, ktorú využívajú tisíce obchodníkov, radi predstavíme.

telefony
procenta

Platobná brána sa integruje jednoducho aj vďaka doplnkom

Platba neúspešná, čas vypršal. Poznáte to? Máte známeho, ktorý sa trápi s platobnou bránou vo svojom e-shope? Odporučte nám ho. U nás sa už trápiť nemusí. K dispozícii máme množstvo doplnkov na rýchlejšiu inštaláciu. Platobná brána GP webpay sa tiež pýši tými najvyššími bezpečnostnými štandardmi. Ak vaše odporučenie premeníme na nového zákazníka, odmena vo forme voucheru v hodnote 50 EUR vás neminie.

Časté otázky – Človeče, odmeň sa!

Aktuálne sa súťaže môže zúčastniť iba existujúci zákazník Global Payments s platnou Zmluvou o akceptácii kariet.

Môžete odporučiť akúkoľvek obchodnú spoločnosť s platným IČO, ktorá v súčasnosti nie je a ani nebola v zmluvnom vzťahu so spoločnosťou Global Payments s.r.o (nie je/nebola klientom Global Payments s.r.o.).

Vyplnenie odporúčacieho formulára na našich webových stránkach – môžete ho vyplniť vy sami údajmi o vašej spoločnosti a údajmi o potenciálnom klientovi.

Referenčný kód je vaše IČO.

Odmena je vo forme elektronického voucheru v hodnote 50, - eur vr. DPH, a to od nášho partnera - spol. Datart. Platnosť voucheru je 12 mesiacov.

Odmenu vám zašleme v priebehu 30 dní od podpísania zmluvy s potencionálnym klientom, ktorého ste odporučili. Prosím, majte na pamäti, že budete odmenení iba ak ste aktívnym klientom, čo znamená mať aspoň jednu úspešnú transakciu.

Ponúkame možnosť zaslať nám neobmedzený počet odporúčaní. Odmeníme všetky vaše odporúčania po podpísaní zmluvy s nami, a to bez ohľadu na ich počet.

Pozrite sa na naše webové stránky, kde nájdete množstvo užitočných informácií, alebo môžete kontaktovať vášho regionálneho obchodného zástupcu.