Prečo pracovať pre Global Payments

DCC Rozpoznání karet

Kto sme

Sme jednotka. A to doslova. Global Payments je najväčšia firma, ktorá spracováva kartové operácie na svete. Každý rok cez naše dátové centrá prejde viac než 15 miliárd platieb. Centrálu máme v Atlante a po celom svete zamestnávame viac než 24 000 ľudí.

Inovujeme

Chcete nechať peniaze doma a platiť v obchodoch radšej telefónom, hodinkami alebo čipom? Pracujeme na tom, a ak nám chcete pomôcť, budeme radi. Vo vývoji sme prestížnou značkou. Časopis Forbes nás zaradil do svojho rebríčka 100 najinovatívnejších spoločností sveta.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Koho hľadáme

Šikovných obchodníkov, ktorí dokážu predať naše platobné terminály a služby pre e-shopy podnikateľom, ktorí ešte stále neprijímajú platby kartou. Odborníkov do Business developmentu, ktorí dokážu objaviť dieru na trhu a vymyslieť riešenie ako ju zaplniť. A samozrejme ľudí na telefonickú komunikáciu, ktorí sa budú o našich 32 000 zákazníkov starať.

Rovnaké príležitosti

Sme americká firma, nerobíme absolútne žiadne rozdiely medzi pohlavím, farbou pleti alebo sexuálnou orientáciou. Naopak, snažíme sa ľuďom v kariére pomáhať. Preto sme spustili program Global Payments Women´s Network, ktorý má ženám umožniť dostať sa na vyššie pozície, ktoré tradične zastávajú skôr muži. V budúcnosti by sme radi dosiahli to, že v našom vedení budú polovicu miest zastávať ženy.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Pomáhame

Sme zodpovedná spoločnosť a pomáhame meniť životy ľudom okolo nás k lepšiemu. Každý rok máme všetci po celom svete jeden deň, kedy sa venujeme dobročinnej práci. Zapojili sme sa do akcií na podporu ľudí postihnutých cystickou fibrózou a podporu sme vyjadrili aj organizácii Sloboda zvierat.

Voľné pozície v Global Payments

Aktuálne voľné pozície spoločnosti Global Payments s.r.o. môžete sledovať na stránkach www.profesia.sk. Ak na tých to stránkach nemáme uvedenú žiadnu voľnú pozíciu, ale vy ste presvedčená/ý, že dokážete byť pre našu spoločnosť prínosom, napíšte nášmu HR tímu - [email protected].

DCC Rozpoznání karet

Prečo sa k nám pridať

Zázemie medzinárodnej firmy

Po celom svete zamestnávame viac než 24 000 ľudí. Sme stabilná firma s pobočkami po celom svete.

Dobrý kolektív

Zakladáme si na dobrých vzťahoch a mimopracovných aktivitách. Vieš hrať futbal? Tak sa u nás nestratíš.

Benefity

Ponúkame široké spektrum benefitov od stravných lístkov, cez poistenie až po príspevok na šport.

Kariérny rast

U nás v Global Payments veríme, že každý zamestnanec sa môže stať riaditeľom. Podľa toho mu ponúkame možnosti, ako vyrásť.

Využitie angličtiny

Okrem Slovenska a Českej republiky spolupracujeme na dennej báze aj s ďalšími krajinami v rámci regiónu a s centrálou v USA.

Zamestnanci na prvom mieste

Máme otvorenú a transparentnú komunikáciu zo strany najvyššieho manažmentu, záleží nám na tom, aby sa u nás ľuďom pracovalo príjemne a aby vedeli čo sa u nás deje a čo nového sa chystá. Zaujíma nás názor každého kolegu.

Naše dobrovoľnícke akcie