Pojištění terminálu

Nová služba pre vašich zákazníkov

Chcete, aby u vás zákazníci viac nakúpili? Naša nová služba Rozsplátkujsima vám s tým pomôže. Vďaka nej si totiž môžu vaši zákazníci spätne rozložiť svoj nákup na splátky a získať tak späť prostriedky na ďalší nákup. Stačí im naskenovať QR kód s 10-miestnym číselným kódom z účtenky z terminálu a zažiadať si o to prostredníctvom stránky www.rozsplatkujsima.sk o vrátenie peňazí. Peniaze budú mať späť na účte do 2 dní a môžu sa k vám tak čoskoro vrátiť. Všetko zariadime jednoducho online.

Ako služba funguje?

Platba za nákup

Váš zákazník si nakúpi tovar a zaplatí platobnou kartou.

QR kód

Ak cena presiahne 150€, na účtenke sa vytlačí unikátny QR kód.

Naskenovanie a vyplnenie údajov

Zákazník naskenuje QR kód z účtenky pomocou čítačky. Automaticky sa mu otvorí stránka s predvyplnenými údajmi o nákupe.

 

Odoslanie žiadosti

Zadá svoje kontaktné údaje a odošle žiadosť. Do 48 hodín má peniaze späť.

Najčastejšie kladené otázky a odpovede

Nemusíte. Služba je aktivovaná automaticky, ak vlastníte platobný terminál PAX alebo Verifone. Na spustenie služby na platobných termináloch Ingenico usilovne pracujeme.

Nie je. Služba je našim zákazníkom poskytovaná úplne zdarma.

Na vyplácaní vašich peňazí sa nič nemení a dostanete ich ako obvykle. Spätné rozsplátkovanie a vrátenie peňazí vašim zákazníkom umožňuje náš partner.

Službu zabezpečuje naša partnerská spoločnosť Ahoj s.r.o., špecialista na spotrebiteľské financovanie.

Žiaľ, nie je to možné. Službu je možné použiť na nákupy od 150€ do 750€ , je však vhodná pre každého. Vďaka službe môžu zákazníci jednoducho získať peniaze späť napríklad na bežný chod domácnosti bez toho, aby museli niečo riešiť s bankou, ktorá by im financovanie takýchto nízkych čiastok ani neposkytla.

Viac informácií pre zákazníkov nájdete na stránke www.rozsplatkujsima.sk, alebo sa nás môžete opýtať prostredníctvom emailu na info@rozsplatkujsima.sk.