Pojištění terminálu

Poistite si platobný terminál. Ako to funguje?

Vyberte si unikátne poistenie na trhu zamerané priamo na platobné terminály a systémy. Toto poistenie pokryje skutočnú výšku škody, neplatíte žiadnu spoluúčasť. Ročne môžete uplatniť až dve poistné udalosti. Platba za poistenie sa strháva automaticky každý mesiac, nie je potrebné sa o nič starať. Poistiť si môžete prevádzku a všetky terminály a platobné systémy v nej. Ak požadujete poistiť viac prevádzok, je potrebné uzavrieť viac poistných zmlúv. Poistenie pokrýva odcudzenie, poškodenie aj stratu platobného terminálu už od 5,5 EUR mesačne.

Poistite si vaše mobilné zariadenie s aplikáciou GP tom

Skúste sa zamyslieť, aká je pravdepodobnosť, že pri svojom podnikaní vďaka častej manipulácii s vašim mobilným zariadením príde k jeho poškodeniu, zničeniu či odcudzeniu? Máme pre vás riešenie. Okrem ochrany zariadenia, sú tu ešte skvelé asistenčné služby, ktoré vám pomôžu v neočakávanej situácii.

Ako to funguje? Vyberte si praktické a užitočné poistenie zamerané priamo na ochranu vášho mobilného telefónu či tabletu saplikáciou GP tom. Poistenie pokrýva jeho odcudzenie či náhodné poškodenie už od 5 EUR mesačne. Platba za poistenie sa strháva automaticky každý mesiac, nie je potrebné sa o nič starať. Ročne môžete uplatniť až dve poistné udalosti.

Pojištění terminálu

Hlavné výhody poistenia terminálu

Prvý mesiac je poistenie úplne ZDARMA

Pomoc podnikateľovi v prípade neočakávanej udalosti (elektrikár, inštalatér, zámočník, stráženie objektu)

Nadštandardná IT asistencia vrátane obnovy dát

ZDARMA poradenstvo v oblasti optimalizácie vašich doterajších poistiek