Financujte svoje podnikanie inteligentne!

Flexibilné financovanie vám umožní požičať si peniaze a splácať ich prostredníctvom platobného terminálu. Jednoducho splácate podľa vopred dohodnutého percenta z obratov na platobnom termináli.

Ako funguje flexibilné financovanie?

Finanční prostředky

Viete, na čo chcete finančné prostriedky využiť?

Nákup tovaru, platenie daní, rekonštrukcia predajne, vyriešenie havárie, príprava na novú sezónu. Situácií v podnikaní, v ktorých potrebujete financie navyše je určite nespočetne veľa.

Základom je platobný terminál od Global Payments

Služba Flexibilné financovanie je určená výhradne našim klientom, ktorí už používajú platobný terminál.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Ponúkneme vám čiastku podľa vášho obratu na kartách

Ponuka Flexibilného financovania je nastavená tak, aby ste mohli pohodlne splácať z vašich transakcií.

Peniaze na účte do niekoľkých dní

Hneď ako sa dohodneme a vybavíme potrebné formality, dostanete čiastku na váš bankový účet a môžete ňou disponovať.

DCC Rozpoznání karet

Čo hovoria naši zákazníci


5 dôvodov, prečo vyskúšať Flexibilné financovanie

Rýchlosť, jednoduchosť a dostupnosť

Výšku splátky si zvolíte sami od 10 do 20% z tržieb

Žiadne pokuty ani poplatky navyše

Vopred známe náklady

Financie kedykoľvek k dispozícii aj opätovne.

Najčastejšie otázky o Flexibilnom financovaní.

Služba Flexibilné financovanie je vhodná najmä pre menšie a stredné firmy a podnikateľov, ktorým pomôže s financovaním vo výške od 2 800 € až do 70 000 €. Čiastka na financovanie sa odvíja od priemerných tržieb, ktoré sa realizujú cez platby platobnými kartami. Môžete si požičať až do výšky 100% vášho priemerného mesačného obratu. Ak je váš priemerný mesačný obrat na kartách napr. 4 000 €, môžete požiadať o financovanie vo výške 2 800 € – 4 000 €.

Ak aspoň 4 mesiace aktívne využívate na platbu kartou na prevádzkach platobný terminál a váš priemerný mesačný obrat na platobných termináloch (či na platobnej bráne) je aspoň 2 800 €, tak spĺňate základné podmienky na podanie žiadosť o financovanie.

Flexibilné financovanie je postavené na základe budúcich transakcií vašich zákazníkov realizovaných akceptáciou platobných kariet. Splátky sa jednoducho automaticky strhávajú z každej jednej kartovej transakcie. Nemusíte tak mesačne myslieť na posielanie splátok.

Váš rozpis denných obratov s odčítanou splátkou nájdete spolu so všetkými výpismi na webovom portáli Merchant Portal. Na konci mesiaca dostanete mesačný výpis so všetkými dennými obratmi na kartách, a to vrátane čiastky, ktorá zostáva na úhradu. Rovnako nás môžete kedykoľvek kontaktovať na emaile: salessupport@globalpayments.sk