Financujte svoje podnikanie rozumne

Keďže spracovávame platby z vašich obchodov a vieme ako podnikáte, dokážeme vám požičať naozaj rýchlo a na čokoľvek. Splácanie je naviazané na vývoj tržieb cez platobný terminál od Global Payments. Služba Flexibilné financovanie je vhodná najmä pre menšie a stredné firmy a podnikateľov, ktorým pomôže s financovaním vo výške od 2 800 € až do 150 000 €. Pozrite sa na video, ako to celé vlastne funguje.

Peniaze sa zídu vždy. 5 dôvodov prečo si ich zobrať od nás:

RÝCHLOSŤ

Žiadosť spravidla vybavíme do 48 hodín. Peniaze tak máte na účte na druhý deň. Náš rekord sú peniaze na účte žiadateľa do 3 hodín.

JEDNODUCHOSŤ

Pokiaľ ste už niekedy žiadali o úver v banke, tak u nás je to úplne iné - jednoduché. Vieme ako sa vyvíjajú vaše tržby na termináloch a to nám stačí. Žiadne daňové priznania ani výkazy nepotrebujeme.

DOSTUPNOSŤ

Zvyčajne schválime až 80% všetkých žiadostí o financovanie od našich klientov. Požiadajte o kalkuláciu a presvedčte sa.

NASTAVENIE PODĽA VÁS

Vaše peniaze, vaše parametre. Zvolíte si výšku financovania aj výšku automatickej splátky, napríklad vo výške 10% alebo 20% z tržieb cez terminály.

CTÍME SI DOHODY

Na čom sa dohodneme, to zaplatíte. Žiadne poplatky za poskytnutie, žiadne skryté poplatky a pokuty.

Ako funguje Flexibilné financovanie?

Financovanie je bezúčelové. Môžete ho využiť na čokoľvek!

Od klientov vieme, že najčastejšie sa peniaze hodia na úpravu prevádzky, rozšírenie podnikania, nákup zásob alebo modernizáciu, platbu daní, odvodov, alebo jednoducho ako rezerva na nečakané výdaje.

Základom je, aby sme vás poznali.

Je nevyhnutné aby ste akceptovali karty s Global Payments. Karty by ste mali prijímať aspoň 4 mesiace predtým, než o financovanie požiadate. Započítavame aj históriu u iných poskytovateľov, pokiaľ ste od nich do Global Payments práve prišli. Vaše obraty z platobných kariet by mali dosahovať aspoň 2800€ mesačne.

rule 3

Schválenie do 48 hodín. Peniaze na účte do nasledujúceho dňa.

Akonáhle sa dohodneme v vybavíme potrebné formality, zašleme čiastku na váš bankový účet a môžete s ňou disponovať.

A potom splácate tak ako sme sa dohodli. Priamo z tržieb.

Z každej platby kartou, ktorú u vás zákazníci uskutočnia stiahneme dohodnuté %, ktoré bude splátkou poskytnutého financovania.

Graph

Modelový príklad

Na obrázku vidíte, ako prebieha splácanie požičaných 10 000 EUR v čase. Obchodník si zvolil podiel splácania z obratu na platobnom termináli vo výške 15% a dobu splácania 9 mesiacov. V apríli, keď má obraty nižšie, sa mu zníži aj splátka. Naopak v auguste, keď sú obraty na platobnom termináli najvyššie, rastie aj výška splátky v danom mesiaci.

Čo o nas hovoria naši klienti?

Viac ako 98% našich klientov je so službou úplne spokojných. Pozrite sa na ich skúsenosti.

Farmhouse Slovensko

Svatobný salon Eva Mária

Najčastejšie otázky o Flexibilnom financovaní 

Služba Flexibilné financovanie je vhodná najmä pre menšie a stredné firmy a podnikateľov, ktorým pomôže s financovaním vo výške od 2 800 € až do 150 000 €. Čiastka na financovanie sa odvíja od priemerných tržieb, ktoré sa realizujú cez platby platobnými kartami. Môžete si požičať až do výšky 100% vášho priemerného mesačného obratu. Ak je váš priemerný mesačný obrat na kartách napr. 4 000 €, môžete požiadať o financovanie vo výške 2 800 € – 4 000 €.

Ak aspoň 4 mesiace aktívne využívate na platbu kartou na prevádzkach platobný terminál a váš priemerný mesačný obrat na platobných termináloch (či na platobnej bráne) je aspoň 2 800 €, tak spĺňate základné podmienky na podanie žiadosť o financovanie.

Flexibilné financovanie je postavené na základe budúcich transakcií vašich zákazníkov realizovaných akceptáciou platobných kariet. Splátky sa jednoducho automaticky strhávajú z každej jednej kartovej transakcie. Nemusíte tak mesačne myslieť na posielanie splátok.

Váš rozpis denných obratov s odčítanou splátkou nájdete spolu so všetkými výpismi na webovom portáli Merchant Portal. Na konci mesiaca dostanete mesačný výpis so všetkými dennými obratmi na kartách, a to vrátane čiastky, ktorá zostáva na úhradu. Rovnako nás môžete kedykoľvek kontaktovať na emaile: [email protected]