Malý krok do sveta digitalizácie, veľký krok pre obsluhu terminálu

Vedeli ste, že 10 účteniek z terminálu zodpovedá jednej stránke A4? Každá platba kartou vyprodukuje dve účtenky, teda každých päť platieb predstavuje zbytočne spotrebovanú stránku A4. Pri súčasnom objeme platieb v Slovenskej republike sa tak v lesoch vyrúbu stromy potrebné na výrobu 162 miliónov strán A4!

Buďte zase o krôčik bližšie k digitalizácii vášho podnikania. Kúpte si službu a uchovávajte si online všetky účtenky z vášho platobného terminálu od Global Payments. Nemusíte tak už pre vás tlačiť potvrdenie o platbe kartou. Získajte službu a znížte negatívne dopady nákupov na životné prostredie čo najskôr.

Šetrite miesto, čas i peniaze s novou službou!

uspory

Prevádzkové úspory

Nebudete musieť platiť za nákup papierových kotúčikov.

Väčší komfort

Obsluha už nebude musieť uchovávať papierové potvrdenia z terminálu, všetko bude online.

Reklamácie bez starostí

Vytlačíte si potvrdenie, ktoré práve budete potrebovať.

Buďte šetrní k prírode

Tlačou menšieho množstva papiera šetríte aj naše lesy.

Ako to vlastne funguje?

Akonáhle si službu aktivujete, platobný terminál už pre vás nebude tlačiť potvrdenie, ale bude ho spoločne s účtenkou pre držiteľa karty ukladať na zabezpečený server. Tu budú k dispozícii 2 roky odo dňa vydania.

V aplikácii, do ktorej získate prístup, budete mať všetky účtenky prehľadne uložené. Môžete si ich dodatočne vytlačiť alebo poslať napríklad e-mailom. K dispozícii je tiež rozhranie, ktoré vám umožní presunúť si účtenky do vlastných systémov.

Máte záujem o službu Akceptácia kariet Plus?

Ak ste už naším zákazníkom, môžete sa obrátiť na svojho obchodného zástupcu. V prípade, že v Global Payments zatiaľ nie ste, dajte nám o sebe vedieť a pripravíme pre vás ponuku na mieru.