Prečo prejsť k Global Payments?

Pretože si platobné technológie sami vyvíjame aj servisujeme. Vďaka tomu máte istotu, že vás nikdy nenecháme na holičkách. Či ste malý podnikateľ alebo veľká korporácia, ponúkneme vám riešenie na mieru. Bez nutnosti meniť bankový účet alebo čokoľvek iného.

Riešenie pre malé i veľké podniky

Sme jediná firma na trhu, ktorá vyvíja nové technológie, ktoré dáva svojim zákazníkom okamžite k dispozícii. V Global Payments nájdeme riešenie pre spoločnosti s mnohonásobným obratom ako sú napríklad hypermarkety, ale aj pre malého stánkarov z farmárskeho trhu. Aj keď dlhodobo spolupracujeme so Slovenskou sporiteľňou, aby ste mohli našich služieb využívať, účet v tejto banke nepotrebujete.

Do 48 hodín od prijatia vašej žiadosti vás kontaktujeme, dohodneme sa na osobnom stretnutí a zostavíme vám ponuku na mieru. Podľa vašich preferencií, obratu, počtu transakcií a toho, na akom mieste chcete platobný terminál využívať (iný typ platobného terminálu sa hodí do predajne, iný do reštaurácie a iný do terénu). S výberom vám pomôže aj náš technik, ktorý podľa skúseností zhodnotí, ktorý terminál je pre vaše podnikanie najvhodnejší.

Vhodné riešenie nájdeme spoločne
Terminál do 48 hodin

S expresným dodaním vám platobný terminál nainštalujeme do 48 hodín od podpísania zmluvy. Bežne vám ho sprevádzkujeme do 5 až 7 dní.

Transparentné účtovanie

Za prenajatý platobný terminál platíte pravidelnú čiastku každý mesiac. Mesačný poplatok za prenájom zahŕňa tiež možnosť využívať oddelenie zákazníckej starostlivosti nonstop, softwarové aktualizácie, monitoring správneho chodu zariadenia atď.

Do ceny nie je zahrnuté poistenie platobného terminálu. Pokiaľ si terminál poistíte, v prípade straty či poruchy dodá GP obratom nový. Ide o  dynamickú čiastku, ktorá sa mení každý mesiac v závislosti od obratu a počtu transakcií.

Cena za spracovanú transakciu sa skladá z 3 častíí

Všetky tieto 3 typy poplatkov vyberá od obchodníka dodávateľ platobného riešenia (POS terminálu), ale iba ten tretí si ponecháva na pokrytie svojich nákladov a svojej marže. Prvé dva poplatky odvádza dodávateľ platobného riešenia v plnej výške vydavateľskej banke a kartovej spoločnosti.

 

Medzibankový poplatok

Provízia, ktorú získa konkrétna banková inštitúcia, ktorá vydala príslušnú platobnú kartu použitú pri nákupe. Toto percento je pevne stanovené legislatívou EU.

 

Poplatok kartovej spoločnosti

Provízia, ktorú získa konkrétna kartová spoločnosť (napr. VISA alebo Mastercard), u ktorej je platobná karta vedená a ktorá spracovala platbu.

 

Poplatok dodávateľovi platobného terminálu

Slúži na pokrytie nákladov spojených s POS terminálom a s poplatkami, ktoré sú rozdelené medzi bankové inštitúcie a ostatné spoločnosti zúčastňujúce sa na sprostredkovaní konkrétnej online platby, vrátane pripísania platby na váš účet ako obchodníka.

Hľadáte niečo iné?

Global Payments vie ponúknuť presne to, čo potrebujete pre svoje podnikanie. Širokú škálu platobných riešení, teda rôzne typy platobných terminálov i platby on-line firma sama vyvíja. Zákazníci majú všetky technologické novinky k dispozícii ako prví.