Global Payments je popredný svetový poskytovateľ online platobných technológií a softwarových riešení. Vďaka vlastným technológiám, službám a odborným vedomostiam poskytuje širokú škálu riešení a inovácií, ktorá zákazníkom umožňujú prijímať rôzne typy bezhotovostných platieb a tak efektívnejšie podnikať.
GP ponúka širokou škálu platobných riešení, teda rôzne typy platobných POS terminálov a tiež platby online, ktoré firma sama vyvíja. Preto majú GP zákazníci všetky technologické novinky k dispozícii ako prví. GP dokáže uspokojiť akéhokoľvek zákazníka od malého podnikateľa až po veľké nadnárodné spoločnosti.
Spoločnosť Global Payments sídli v Atlante v americkom štáte Georgia, má 11 000 zamestnancov a jej zákazníci a partneri sa nachádzajú v 31 štátoch Severnej Ameriky, Európy, Ázie, Tichomoria a Brazílie. Časopis Fortune zaradil Global Payments do rebríčka Fortune 1000 Company.

70 rokov

čo je Global Payments na trhu, nazhromaždila firma množstvo cenných skúseností a technologických vedomostí. Od roku 1960 je lídrom na trhu v USA. Jej bývalá materská spoločnosť National Data Corporation sa stala priekopníkom v oblasti spracovávania platieb.

Global Payments ponúka

Platby kartou u obchodníka
Platby online
Platby mobilom
EET
Medzinárodná akceptácia kariet
Moderné riešenia (riešenia pre smart cities; riešenia pre dopravu)
Personalizácia kariet (bankové aj nebankové karty)
Dynamic Currency Conversion (služba, ktorá umožňuje zvoliť si priamo na terminále u obchodníka menu transakcie, v ktorej sa má platba zúčtovať)